Дитяча фотосесія або як підготувати дитину до зйомки?

19 Липень
Дитяча фотосесія або як підготувати дитину до зйомки?

  Дитяча фотосесія – один з найцікавіших, творчих, але й, водночас, складних видів фотозйомки. Адже, ніколи не можливо передбачити, яким виявиться результат зйомки – кожна дитина унікальна і непередбачувана по-своєму. Отже, про що Вам, як батькам, слід подбати напередодні фотосесії свого чада:

1. Оберіть 2-4 різних вбрання – чистих, випрасуваних,  які не будуть сковувати рухи малюка.

2. Підготуйте 1-2 пари змінного взуття – в будь-якій студії змінне взуття є однією з головних вимог.

3. Волосся. Дівчинці зробіть невигадливу зачіску або акуратну укладку, можна навіть накрутити гарні локони. Для хлопчика – просто достатньо вимити голову.

4. Косметика. Якщо вік дівчинки дозволяє, можете взяти на фотосесію дитячу косметику і трішки підфарбувати губки і вії своїй малечі. Все залежить від ваших особистих вподобань.

5. Аксесуари. Для дівчинки будуть доречними будь-які шпильки, прикраси, сумочки. Для хлопчика – краватка (метелик), окуляри, капелюх.

6. Іграшки. Обов’язково візьміть кулька улюблених іграшок своєї дитини. Це допоможе скоріше адаптуватися малюку  в незнайомій обстановці, а також прикрасить і доповнить кадри!

7. Їжа та напої. Візьміть з собою легкий «перекус» – пару бутербродів, банани, шоколад, воду або чай, а також вологі ї сухі серветки.

  І ще – кілька слів про вашу поведінку під час фотосесії. Бажано, щоб ваша участь в знімальному процесі обмежувалась діями «перевдягти-причепурити», все інше зробить професійний фотограф. І будьте впевнені – хороший результат не змусить на себе довго очікувати.