Як готуватися до фотосесії

19 Січень
Як готуватися до фотосесії

  Практично у кожного, хто вперше збирається на фотосесію (студійну або на природі), виникають подібні запитання: «як вдягатися?», «що з собою брати?» тощо.

Щоб уникнути непорозумінь та досягти найкращих результатів фотосесії, пропоную декілька порад:

1. Образи. Продумайте і узгодьте з фотографом образи, в яких будете фотографуватися. Чим конкретніше ви, як модель, уявлятимете результат – тим він буде краще. Пошукайте в мережі приклади фотографій, котрі зможуть проілюструвати ваші побажання і обов’язково візьміть їх на фотозйомку.

2. Одяг. Він не повинен вас обмежувати і повнити. Бажано, щоб він буд чистим і випрасуваним, адже будь-які зайві плями і складки привертають в фотографії багато уваги.

3. Взуття. Найголовніше – воно має бути змінним і чистим! Бажано взяти з собою 2-3 пари.

4. Макіяж. Якщо є бажання і можливість – зверніться перед зйомкою до професійного візажиста, котрий зможе підкреслити вашу природну красу й неповторність!

5. Манікюр. Бажано робити його нейтральнім, аби личив до будь-якого вбрання.

6. Волосся. Не обов’язково морочитися складними зачісками – цілком достатньо вимити волосся і акуратно його укласти.

7. Аксесуари.  Прикраси, шпильки, окуляри, улюблені речі…все сміливо можна брати з собою – це тільки доповнить та урізноманітнить ваші світлини!

8. Їжа. Легкий перекус (бутерброди, горішки, шоколад) і вода стануть в нагоді, особливо, якщо зйомка триватиме більше 2-х годин.

9. Виспатися! Напередодні зйомки це найважливіше, адже червоні очі й мішки під очима не найкраще доповнення до вашого образу.

10. Хороший настрій!… А завдання фотографа – відобразити його на довгі роки:)