Предметна фотозйомка прикрас Resin Time

17 Січень
Предметна фотозйомка прикрас Resin Time

“Краса внутрішнього світу, втілена у прикрасах” – так можна змалювати роботи майстра ексклюзивних дерев’яних прикрас під псевдонімом Resin Time (@resin_time). Він виготовляє свої перстні з найрізноманітніших порід дерева – це як “звичайні”, розповсюджені в наших широтах, породи (дуб, акація, бузок, верба), так і екзотичні (падук, амарант, венге, окан, пальма, бакаут, палісандр).

 

imgp1893-kopirovat

 Основний декоративний акцент цих перстнів полягає в оздобленні ювелірною смолою. Саме в ній багато хто, розглядаючи ці вироби, бачить свої образи, “світи” тощо. Завдяки різноманітності фактур деревини та відтінків ювелірної смоли, майстер досягає всіляких колірних поєднаннь.

Ще однією “фішкою” деяких перстнів є те, що вони сяють в темряві! Все, що потрібно – просто піднести перстень до джерела освітлення і вже через кілька секунд він починає світитися зсередини!

imgp1847-kopirovat

 За словами майстра, на виготовлення одного перстня часом йде до 10 днів. Найцікавішим і, водночас, складним етапом є обмірковування концепції виробу – багато дрібниць слід передбачити ще до початку його створення. Ну, а деякі етапи виготовлення проходять, як імпровіз, без попереднього планування.

 Що ж стосується обробки самої деревини, то можливий варіант як матової, так і глянцевої поверхні. Кожен перстень проходить етап просочення спеціальною олією, що надає йому приємного аромату та стійкості до зовнішніх впливів.

imgp4665-kopirovat

Притаманна виробам ручної роботи єксклюзивність, в даному випадку – не є виключенням. Тому, купуючи вже готовий перстень чи то зроблений на замовлення, можна бути впевненим, що такого бульш не зустрінеш ніде!

Сторінки майстра Resin Time в соцмережах:

flat_facebook    instagram-logo

Предметну зйомку прикрас можна замовити за телефоном +380632693707 або, заповнивши форму зворотнього зв’язку тут